Top

Скільки нас, українці?! Підкажіть нам, в кого спитати!

 

SOS! Ми потребуємо допомоги активних громадян SOS!

Це неймовірно, але в нашій державі ніхто не знає точну кількість громадян! Тобто не має жодної структури чи установи, яка б могла дати чітку і однозначну відповідь на просте питання: «Скільки осіб на цей час зареєстровано проживають в Україні?».
Кожна людина так чи інакше має якісь стосунки з державою. Але як ця держава може повноцінно взаємодіяти з громадянами, якщо не знає навіть точної їх кількості?!

 

Допоможіть нам знайти розпорядника цієї демографічної інформації! Про результати своїх пошуків пишіть нам тут або на електронну адресу – suspilneoko@gmail.com

 

Активісти ГО «Суспільне Око» вже зверталися з цим питанням до всіх в країні районних та міських державних адміністрацій. Їхні чиновники дружно скеровували нас до Держстату. Але виявилося, що ця поважна організація вираховує чисельність населення, відштовхуючись від показників перепису 2001-го року – плюсує народжених та мінусує померлих та зовнішніх мігрантів. Тому точних показників про населення певної території вони не мають аж з початку тисячоліття. Тоді ми звернулися до Державної міграційної служби. Але і тут – невдача. Нас відфутболили до теруправлінь юстиції. Ті, в свою чергу, відмахувалися на РАГСИ. Останні казали, що мають тільки відомості про народжених та померлих, …і – по колу.

 

Хочеться просто звернутися одразу до всіх урядників з одним питанням: «Хлопці, якщо ми не знаємо точну кількість населення, як ми можемо визначити кількість платників податків? Як нам боротися із зарплатнями у конвертах та неоподаткованими доходами громадян? Як?!»
Друзі, наразі ми в глухому куті! Тому і просимо у Вас допомоги, українці! Дякуємо заздалегідь.

admin
No Comments

Post a Comment