Top

Перший практикум для активістів ГО “Суспільне Око”

Вчора відбувся перший в історії ГО «Суспільне Око» тренінг для громадських активістів на тему: «Суспільноважливі відкриті дані та використання інформаційно-аналітичного порталу  «Енциклопедія Територій».

 

 

Двадцять один активіст з Харкова та Києва взяли участь у навчанні. Під час практикуму вони ближче познайомилися з філософією нашої громадської організації та функціональними можливостями порталу  «Енциклопедія Територій», здобули практичні навички користування ресурсом.

 

 

Спікерами на тренінгу були люди, що мають безпосереднє відношення до створення та роботи проекту «Енциклопедія Територій»: Олексій Данилов, Michael Doroshenko, Яніна Чернецька, Yevgeniya Gulyaypole, Сергей Колесников.

 

 

Більш за все учасників тренінгу вразила система розсилання електронних запитів, розроблена спеціально для полегшення роботи волонтерів проекту.

 

 

Висновок один – відтепер Київ та Харківщина мають потужний кістяк пасіонаріїв, котрі готові посприяти проведенню тотальної інвентаризації своїх територій. Більше того: ці люди точно знають, що саме і як саме їм потрібно робити, мають універсальний електронний інструмент та вміють ним користуватися, і найголовніше – чітко усвідомлюють мету своєї роботи.

 

_MG_8283

 

Ну а ми готуємося до зустрічі з новими активістами, яким не байдуже майбутнє їхньої території.

admin
No Comments

Post a Comment